Przedterminowe wybory do Rady Gminy Słupno zarządzone na dzień 20 sierpnia 2017 r.

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 3 lipca 2017 r. w sprawie przedterminowych wyborów do Rady Gminy Słupno w województwie mazowieckim wraz z kalendarzem wyborczym

Wzory dokumentów

Obwieszczenie Wójta Gminy Słupno z dnia 12 lipca 2017 r. o okręgach wyborczych oraz o siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej  

Postanowienie Nr 38/2017 Komisarza Wyborczego w Płocku z dnia 17 lipca 2017 r. w sprawie powołania Gminnej Komisji Wyborczej w Słupnie

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KOMITETÓW

Obwieszczenie Wójta Gminy Słupno z dnia 1 sierpnia 2017 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Słupnie z dnia 3 sierpnia 2017 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

 


 

* * *  W Y N I K I  * * *

Protokół  z przedterminowych wyborów do Rady Gminy Słupno sporządzony w dniu 21 sierpnia 2017 r. przez Gminną Komisję Wyborczą w Słupnie

Zestawienia wyników głosowania w okręgach wyborczych

OBWIESZCZENIE Komisarza Wyborczego w Plocku z dnia 21 sierpnia 2017 r. o wynikach wyborów przedterminowych do Rady Gminy Słupno przeprowadzonych w dniu 20 sierpnia 2017 r.
opublikowane w Dziennki Urzędowym Województwa Mazowieckiego w dniu 22 sierpnia 2017 r. pod pozycją 6882

 
Radni Gminy Słupno wybrani w wyborach przedterminowych w dniu 20.08.2017 r.

Okręg Granice okręgu Imiona i nazwisko Komitet wyborczy
Nr 1 Bielino, Rydzyno Anna Aneta Głowacka KWW RGW RIB
Nr 2 Borowiczki-Pieńki ulice: Boczna, Borówkowa, Gajowa, Głęboka, Iglasta, Krakowska, Krzywa, Kupiecka, Liściasta, Lokalna, Łąkowa, Międzylas, Mokra, Perłowa, Piastowska, Poddębiec, Pszczela, Słowiańska, Wodna, Wspólna, Zakątek, Zbożowa Dariusz Kępczyński KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 3 Liszyno ulice: Bartnicza, Ciesielska, Dekarska, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Migdałowa, Miętowa, Pogodna, Poprzeczna, Przytulna, Radosna, Rodzinna, Rymarska, Spokojna, Wawrzyńca Sikory, Wesoła, Widna Jarosław Śliwiński KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 4 Wykowo Janusz Kazimierz Szenk KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 5 Barcikowo, Święcieniec, Ramutowo, Mijakowo Marcin Gorzelany KWW Marcina Gorzelanego
Nr 6 Miszewko Strzałkowskie, Miszewko-Stefany, Sambórz Tomasz Piórkowski KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 7 Stare Gulczewo, Gulczewo, Mirosław Andrzej Pietrzak KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 8 Nowe Gulczewo I ulice: Basztowa, Bohuna (od nr 13 do nr 20), Chocimska (od nr 6 do nr 8), Hajduczka, Hetmańska, Husarska (od nr 1 do nr 4), Kasztelańska, Ketlinga (od nr 8 do nr 19), Kmicica, Rogozińska, Ruciana (od nr 10 do nr 11), Rycerska, Rzędziana, Senatorska (od nr 2 do nr 12), Skrzetuskiego, Stepowa (od nr 2 do nr 12), Szlachecka (numery parzyste od nr 2 do nr 130), Ukryta, Wołodyjowskiego, Zagłoby Magdalena Durniat KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 9 Nowe Gulczewo II ulice: Bohuna (od nr 1 do nr 12), Chmielowa, Chocimska (od nr 1 do nr 5), Czarnieckiego, Heleny, Husarska (od nr 5 do nr 14), J. III. Sobieskiego, J. Wiśniowieckiego, Kamienna, Ketlinga (od nr 1 do nr 7), Magnacka, Oleńki, Podbipięty, Przesmyk, Ruciana (od nr 1 do nr 8), Sarmacka, Senatorska (od nr 14 do nr 26), Stepowa (od nr 13 do nr 67), Szlachecka (numery nieparzyste od nr 1 do nr 131), Ułańska, Zbrojowa Anna Zalewska KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 10 Cekanowo I ulice: Fiołkowa, Królewska, Książęca, Malinowa, Mazowiecka, Płocka, Polna, Północna, Wiejska, Wiśniowa Małgorzata Kikolska KWW Dobra Przyszłość Słupna
Nr 11 Cekanowo II ulice: Biedronki, Bukowa, Ceglana, Chabrowa, Cicha, Jagodowa, Jodłowa, Jutrzenki, Konwaliowa, Lawendowa, Lazurowa, Leśna, Letnia, Ludowa, Malownicza, Miła, Myśliwska, Orzechowa, Piaskowa, Piesza, Poziomkowa, Promienna, Rumiankowa, Siewna, Spacerowa, Stokrotki, św. Alberta, św. Huberta, Tęczowa, Urocza, Ustronie, Zamkowa Jarosław Szałkowski KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 12 Szeligi, Słupno I ulice: Cedrowa, Cisowa, Do Grodziska, Grabowa, Gruszkowa, Hiacyntowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Księżycowa, Leszczynowa, Magnoliowa, Ogrodowa, Sasanki, Słoneczna, Strażacka, Wschodnia, Źródlana, Żonkilowa, Żwirowa Piotr Węgliński KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 13 Słupno II ulice: Bajkowa, Baśniowa, Bociania, Calineczki, Drozdowa, Gołębia, Gryczana, Jaglana, Jastrzębia, Jaśminowa, Jesionowa, Korsarska, Krucza, Krzelewo, Łączna, Młynarska, Modra, Nad Słupianką, Orla, Pocztowa, Sezamowa, Smocza, Sokola, Sowia, Śnieżki, Topolowa, Wierzbowa, Wronia, Zarzeczna, Zielona, Żeglarska, Żurawia Małgorzata Barbara Sawicka KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 14 Słupno III ulice: Bałkańska, Brzozowa, Grzybowa, Jabłoni, Krótka, Lipowa, Majowa, Makowa, Miszewska, Piaski, Sosnowa, Studzienna, Świerkowa, Uskok, Wiosenna, Zaułek, Zielna Paweł Baranowski KW Stowarzyszenie "Nasza Gmina Słupno"
Nr 15 Słupno IV ulice: Akacjowa, Dębowa, Handlowa, Kościelna, Modrzewiowa, Różana, Warszawska, Wrzosowa, Zacisze Izabela Danuta Tomaszewska KWW Dobra Przyszłość Słupna
  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:03-07-2017 10:59
    Wprowadził:Joanna Grausberg
  • Data modyfikacji:28-08-2017 14:54
    Wprowadził:Aneta Czerwińska